Haber

Fotoğraflar Sızdı: Biden’ın Oğlu Hakkında Dikkat Çeken ‘Üyelik’ İddiası

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın sızan binlerce fotoğrafı Fahişelerle cinsel ilişkiye girdiği ve uyuşturucu kullandığı görüldü. Bu olayın yansımaları devam ederken, Hunter Biden hakkında ortaya atılan skandal iddialara bir skandal daha eklendi.

Geçtiğimiz haftalarda ima edilen fotoğrafları ve yazışmaları ortaya çıkan Hunter Biden’ın Los Angeles’ta çok özel bir kulübe üye olduğu öne sürüldü.

Los Angeles’ta çok zenginlere hizmet veren ve üyelik sistemiyle çalışan Snctm adlı kulübün kurucusu Damon Lawner, sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Lawner, Los Angeles Times tarafından aktarılan açıklamalarda, Hunter’ın bir süredir bu kulübe üye olduğunu duyurdu.

Ülkenin “saygın yetişkin kulüplerinden” biri olarak bilinen Snctm’de alem ve alemlerin sıklıkla yapıldığını belirten Lawner, “Hunter Snctm üyesiydi. “Ama o kadar pislik davranıyordu ki, bir partiye katıldıktan sonra üyeliğini iptal ettim.” 2019 yılında kulübü satan Lawner, daha sonra “seks kulübü” ile bağlarını kopardı.

Ne olmuştu?

ABD’de gelecek yıl yapılacak seçimler için geri sayım yavaş yavaş başlarken sağcı platform Marco Polo, sosyal medyada ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın 8864 adet özel fotoğrafını paylaştı.

Fotoğraflarda Biden’ın kimliği belirsiz kadınlarla cinsel ilişkiye girdiği görüldü.

Başka bir internet sitesinde ise Biden’ın uyuşturucu kullandığı ve fahişelerle cinsel ilişkiye girdiği görüldü. Fotoğraflar, Biden’ın kaybettiği bir dizüstü bilgisayara kaydediliyor ve bilgisayara el koyanlar bir süredir bu fotoğrafların yayınlanacağına dair açıklamalarda bulunuyordu.

Biden’ın fotoğrafları ABD’de gündem oldu.

Trump döneminde Beyaz Saray’da çalışan Garrett Ziegler adlı bir kişinin Marco Polo adlı platformu kurduğu açıklandı. ziegler, “Biz kar amacı gütmeyen bir açıklama araştırma grubuyuz. Amerikalılar ülkeyi yöneten ailenin içini görselerdi, onu seçmezlerdi.”söz konusu.

Ziegler, yakalanan fotoğraflarda Hunter Biden’ın cinsel organını sansürlemek için yaklaşık 2 ay harcadığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu